Preklad 11,5 - 150, 1500 x 115 x 71 mm, nenosný

Zoznam želaní
SKU: 00005_00
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
Preklad HELUZ 11,5 - 150, 1500 x 115 x 71 mm, nenosný. Tieto preklady sú určené pre nadpražie stavebných otvorov v nenosných stenách.

16.31 €

Zvoľte variant produktu
Materiál
Stav
Skladom - 11ks
Materiál
Stav
Skladom - 3ks
Materiál
Stav
Nedostupný

Popis

Keramické ploché preklady HELUZ sa používajú ako tzv. spriahnuté preklady. Spriahnuté preklady sa skladajú z dvoch častí - vlastného keramo-betónového prefabrikovaného prekladu a tzv. tlakovej zóny zhotovenej na stavbe nad prekladom, a tak vytvárajú spoločne spriahnutý preklad nad otvorom (okná, dvere, výklenky). Ploché preklady vzhľadom k svojej štíhlosti nie sú nosné samy o sebe. Ako nosné spriahnuté ploché preklady sa správajú až v spojení (spriahnutí) s nad nimi vymurovanou a plne premaltovanou alebo vybetónovanú nadmurovkou - tzv. tlakovou zónou.

Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0

Digitalist

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas at felis ligula. Fusce tempus ex at mauris porta, sed efficitur mauris condimentum. Maecenas sed mauris tincidunt, ultrices nibh sed, gravida tellus. Vivamus non euismod libero, id vehicula tellus. In imperdiet condimentum ligula, eget ullamcorper sapien placerat a. Quisque eu tellus a enim sodales mattis. Donec ac dapibus velit. Suspendisse aliquet augue non rhoncus vulputate. Suspendisse mauris tortor, tincidunt vitae posuere sed, finibus nec elit.